KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348028
nr 1334 8028
Harald Klinckowström
(1897-1973), Sverige
Oljemålning, Signerad, "höstpreludier". Olja på pannå, 19x23 cm
Harald Klinckowström, svensk målare född 1897, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:06:42
16/6 08:01:43
100 kr
18/6 12:57:53
Harald Klinckowström
Läs mer om Harald Klinckowström